مترو قم در مسیر تکمیل و توسعه

 فرماندهی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) از بخش های مختلف پروژه مترو قم بازدید نمود. (تاریخ انتشار۱۴۰۱/۰۹/۰۱)

 به گزارش واحد خبر سازمان قطارشهری شهرداری قم، روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ سردار هوش السادات، فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) از بخش های مختلف پروژه مترو قم بازدید نمود و از نزدیک در جریان مسائل پروژه قرار گرفت.

پس از این بازدید که با حضور سرپرست سازمان قطار شهری قم انجام شد، طی جلسه مشترکی نیز مدیران مجموعه کارفرمایی و پیمانکار، راهکارهای تکمیل پروژه را مطابق برنامه زمانبندی مورد واکاوی قرار دادند.

محمدرضا انگشت باف ضمن تشکر از  نگاه ویژه سردار هوش السادات به پروژه مترو قم، با تشریح کارهای باقیمانده و اولویت دار خواستار پشتیبانی بیشتر از پروژه برای دستیابی به برنامه زمانبندی مصوب گردید.

سردار هوش السادات نیز با اشاره به جایگاه ویژه شهر مقدس قم به برکت وجود حرم کریمه اهل بیت(س) و میزبانی از چندین میلیون  زائر و مسافر در طول سال، تکمیل پروژه مترو را جزو طرح های دارای اولویت قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) دانسته و با برشمردن پیشرفت های قابل توجه در پروژه مترو قم طی یک سال گذشته، از وجود روحیه جهادی بین مجموعه همکاران تشکر نموده و اظهار امیدواری نمود که با راه اندازی بخشی از پروژه در سال جاری، مشکلات ترافیکی شهر قم، مرتفع گردد.


نظرات


ارسال نظر


ارتباط با ما
  • آدرس: قم ميدان ۷۲ تن - جنب بوستان فدك - روبروي استخر شهداي هفتم تير سازمان قطار شهری قم
  • تلفن: 025۳۶۶۵۳۰۴۶
  • پست الکترونیک: Info@QomURO.ir
ارتباط با مدیرعامل
تمامی حقوق محفوظ است. طراحی توسط: