نشست مشترک شهرداری قم و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) برای راه اندازی مترو قم

مشکلات و موانع فنی و قراردادی راه اندازی پروژه مترو قم در نشست مشترک شهرداری قم و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) مورد بررسی قرار گرفت.(تاریخ انتشار ۱۴۰۱/۰۵/۲۶)

به گزارش واحد خبر سازمان قطار شهری قم، جلسه بررسی و رفع موانع فنی و قراردادی پروژه مترو قم با حضور دکتر سقائیان نژاد شهردار قم، سردار هوش السادات فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص)، دکتر دهناد رئیس کمیسون عمران و حمل ونقل شورای اسلامی شهر قم، مهندس درویشی مدیر عامل سازمان قطار شهری قم و جمعی از مدیران ارشد قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) برگزار شد.

 

سردار هوش السادات در این جلسه با اشاره به مشکلات فنی و قراردادی موجود در مسیر راه اندازی پروژه مترو قم خواستار برطرف نمودن موانع و مشکلات از طرف کارفرما شد.

دکتر سقائیان نژاد نیز در بخشی از این جلسه ضمن اعلام حمایت همه جانبه از راه اندازی مترو قم، این موضوع را هدف مشترک همه مدیران استانی دانسته و خواستار سرعت بخشیدن بیشتر پیمانکار به فعالیتهای پروژه شد.

قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) در سال ۱۳۹۰ از طریق برگزاری مناقصه به عنوان پیمانکار EPC پروژه مترو قم انتخاب شده که طراحی، ساخت، تأمین، نصب و راه اندازی تجهیزات و ناوگان، آموزش و بهره برداری یک ماهه و تعمیر و نگهداری یک ساله خط  جزو این  پیمان است.


نظرات


ارسال نظر


ارتباط با ما
  • آدرس: قم ميدان ۷۲ تن - جنب بوستان فدك - روبروي استخر شهداي هفتم تير سازمان قطار شهری قم
  • تلفن: 025۳۶۶۵۳۰۴۶
  • پست الکترونیک: Info@QomURO.ir
ارتباط با مدیرعامل
تمامی حقوق محفوظ است. طراحی توسط: