دیدار مدیر عامل سازمان قطار شهری قم با خانواده شهید رکن الدینی

   به گزارش واحد خبر سازمان قطارشهری قم، روز سه شنبه ۲۸ تیر ماه ۱۴۰۱ مدیر عامل سازمان قطار شهری قم با خانواده شهید رکن الدینی دیدار و سلام  واحترام شهردار قم را خدمت ایشان ابلاغ نمود. (تاریخ انتشار ۱۴۰۱/۰۴/۲۸)

مهندس درویشی به نمایندگی از دکتر سقائیان نژاد، با حضور در منزل شهید سید محمد رکن الدینی عزآبادی ضمن تبریک عید سعید غدیر خم به خانواده این شهید والا مقام، هدایای شهردار قم را تقدیم ایشان نمود.

شهید سید محمد رکن الدینی عز آبادی سال ۱۳۶۵، در سن ۱۸ سالگی و در عملیات کربلای ۵ و منطقه عملیاتی شلمچه به مقام رفیع شهادت نائل آمد.

مدیر عامل سازمان قطار شهری قم با گرامیداشت نام و یاد شهید رکن الدینی علو درجات را برای وی  از خداوند قادر متعال خواستارو با کمال تواضع در برابر مادر شهید خود را خادم خانواده های معظم شهدا و همه مردم و مسئولین را مدیون خون پاک شهدا دانسته و ادامه راه شهیدان را وظیفه آنان   دانست.

در این دیدار که در فضای معنوی و در محضر نورانی مادر مکرمه شهید برگزار گردید، معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت سازمان قطار شهری قم، نماینده سپاه امام علی ابن ابیطالب(علیه السلام) استان قم  و نماینده اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم، مشاو عالی شهردارقم در امور حمل و نقل ریلی  شهری را همراهی کردند.


نظرات


ارسال نظر


ارتباط با ما
  • آدرس: قم ميدان ۷۲ تن - جنب بوستان فدك - روبروي استخر شهداي هفتم تير سازمان قطار شهری قم
  • تلفن: 025۳۶۶۵۳۰۴۶
  • پست الکترونیک: Info@QomURO.ir
ارتباط با مدیرعامل
تمامی حقوق محفوظ است. طراحی توسط: