مهندس درویشی در پیامی فرارسیدن میلاد با سعادت حضرت علی علیه السلام و 5 اسفند روزمهندس را تبریک گفت

مهندس درویشی مدیرعامل سازمان قطارشهری قم در پیامی فرارسیدن میلاد با سعادت حضرت علی علیه السلام و 5اسفند روزمهندس را تبریک گفت

سیزدهم ماه رجب سرآغاز طلوع خورشید زندگی بزرگ مردی است که ولادتش در کعبه و شهادتش در مسجد بود. امام علی (ع) آغازگر امامت و مظهر عدالت و خداپرستی و تربیت یافته در مکتب نبوت است که با سلوک و گفتار و رفتار و منش خویش ، دلهای تشنه حقیقت را از چشمه لایزال الهی سیراب ساخته است.

سالروز ولادت حضرت علی(ع)،اسوه خردورزان،حامی ستمدیدگان و محرومان و پدر یتیمان که به روز پدر و تجلیل از مقام و منزلت پدران بزرگوار مزین گشته را به عموم آزادمردان جهان، مردم متدین و ولایتمدار استان قم، خصوصاً پدران معظم شهیدان گرانقدر و ایثارگران تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

همچنین پنجم اسفند ماه زادروز تولد خواجه نصیرالدین طوسی, دانشمند برجسته ایرانی که به نام روز مهندس نامگذاری شده, به همه مهندسان فعال در عرصه عمران, آبادانی و پیشرفت کشور که همواره پیشگام بوده و هستند و در سالهای دفاع مقدس نیز شاهد افتخارآفرینی شان بودیم تبریک گفته و یاد و خاطره شهدای مهندس را گرامی داشته و به ارواح طیبه تمامی آنان سلام و درود می فرستیم.


نظرات


ارسال نظر


ارتباط با ما
  • آدرس: قم ميدان ۷۲ تن - جنب بوستان فدك - روبروي استخر شهداي هفتم تير سازمان قطار شهری قم
  • تلفن: 025۳۶۶۵۳۰۴۶
  • پست الکترونیک: Info@QomURO.ir
ارتباط با مدیرعامل
تمامی حقوق محفوظ است. طراحی توسط: