ســـازمــان قطار شهــری قــم

Qom Urban Railway Organization

فعالیت شبانه روزی کارگاه های پروژه مترو قم

30 مهر 1401

کارگاه های پروژه مترو قم بصورت ۳ شیفت و شبانه روزی در حال فعالیت میباشند. (تاریخ انتشار۱۴۰۱/۰۷/۳۰)

image

 به گزارش واحد خبر سازمان قطارشهری شهرداری قم، محمد رضا انگشت باف سرپرست سازمان
قطار شهری قم به همراه معاونت های قسمت های مختلف این سازمان نیمه شب پنج شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۷/۲۸ از کارگاه های مستقر در ایستگاه های میدان مطهری و میدان کشاورز بازدید نمود.

در این بازدید که به منظور بررسی فنی پیشرفت پروژه مترو صورت گرفت، مدیران اجرایی و کارگران موسسه حراء قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) مشکلات موجود در کارگاه از قبیل کمبود ماشین آلات و مصالح با توجه به شرایط سخت کار در عمق حدود۲۵ متری زیر زمین مطرح نمودند.

محمدرضا انگشت باف نیز با تشکر از تلاش شبانه روزی کادر اجرایی و کارگران پیمانکار، از حمایت همه جانبه شهرداری قم و رایزنی با مدیران ارشد قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) جهت مرتفع نمودن مشکلات و کمبودها خبر داد.

این بازدید که در فضایی صمیمانه صورت گرفت، باعث دلگرمی نیروهای پیمانکارگردید و ایشان بر افزایش فعالیتها برای رسیدن به وضعیت مطلوب در راستای بهره برداری از فاز ۱ خط ۱ مترو تأکید نمودند.

تگ ها :
آخرین اخبار

تست و تحویل گیری موانع انتهایی خط یک مترو قم

معاون بهره برداریسازمان قطار شهری شهرداری قم از تأمین موانع انتهای پروژه خط یک مترو قم با استفاده از توان داخلی و تولیدکنندگان داخلی خبر داد.


آیت الله اعرافی: پیشرفت پروژه مترو قم نسبت به بازدید سال 1397 قابل توجه است

مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور با حضور در ایستگاه مترو شهید مطهری ضمن بازدید از روند احداث این ایستگاه در جریان آخرین وضعیت اجرای پروژه بزرگ خط یک مترو قم قرار گرفت.


اتصال پردیسان به میدان 72 تن  توسط خط B متروی قم

دکترآقامیری: خط  Bمترو قم از سایت ۵۶۰ هکتاری آغاز و تا میدان ۷۲ تن ادامه خواهد داشت.


افزایش ۵۰۰ درصدی مبلغ اوراق مشارکت سال ۱۴۰۲ متروی قم

مدیرعامل سازمان قطار شهری قم گفت: اوراق مشارکت پروژه کلان متروی قم با افزایش قابل توجه ۵۰۰ درصدی، معادل مبلغ ۲۵ هزار میلیارد ریال توسط وزارت کشور تعیین شد.


برآورد هزینه احداث هر کیلومتر خط 2 مترو قم

هزینه بهاء تمام شده برای هر کیلومتر خط 2 مترو قم، تقریباً 40 الی 45 میلیون یورو برآورد می گردد.


آماده سازی کلیّات پیوست فرهنگی پروژه های سازمان قطار شهری قم

مدیر عامل سازمان قطار شهری شهرداری قم: احداث و توسعه زيرساخت پروژه هاي زيربنايي، نقش مهم و موثري را در ارتقاء سطح فرهنگي و اجتماعي استفاده كنندگان و ساكنين مجاور، ايفاء ميكند.


پله برقی های ایستگاه کشاورز در مسیر نصب و راه اندازی

تجهیزات و قطعات پله برقی های ایستگاه کشاورز با پیگیری های صورت گرفته از وزارت صمت و گمرک، ترخیص و به محل کارخانه سازنده حمل شده است.


برگزاری جلسه هیأت مدیره سازمان قطار شهری قم در آذر ماه

جلسه هیأت مدیره سازمان قطار شهری قم با محوریت پروژه منوریل در سالن جلسات این سازمان برگزار گردید.


بهره برداری ایمن از مترو قم با تأمین سامانه سیگنالینگ

سید امید خداشناس: هدف اصلی احداث خط 1 مترو قم اتصال مناطق محروم و کم برخوردار به حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه (س) و مسجد مقدس جمکران می باشد.


امکان سنجی مجدد خط B مترو قم

مدیر عامل سازمان قطار شهری شهرداری قم: افزایش طول مسیر و تعداد ایستگاه های خط B متروقم پس از بررسی توسط مشاور و موافقت مراجع بالا دستی قطعی می باشد.