ســـازمــان قطار شهــری قــم

Qom Urban Railway Organization

نصب و مونتاژ بوژی واگن های منوریل

06 بهمن 1394

روز یکشنبه 4 بهمن ماه بوژی واگن های منوریل پس از انجام تست های اولیه در کارخانه مپنا بر روی تیر های مسیر منوریل نصب گردید.     (94/11/6)

image

به گزارش واحد روابط عمومی سازمان قطار شهری قم، واگن های منوریل که پس از ترخیص جهت انجام تست های اولیه به کارخانه مپنا در کرج منتقل شده بودند، پس از آماده سازی در کارخانه جهت انجام تست گرم بر روی مسیر پروژه، به قم انتقال پیدا می کند. در مرحله اول انتقال، بوژی (مجموعه چرخ ها و موتور واگن منوریل) واگن ها به قم انتقال یافت و توسط متخصصین شرکت مذکور بر روی ریل نصب گردید. در همین راستا قرار است واگن های منوریل نیز تا چند روز دیگر جهت نصب بر روی ریل به قم انتقال داده شوند.

خاطر نشان می گردد واگن های منوریل از دو قسمت اصلی بدنه و بوژی تشکیل شده است که جهت سهولت جابجایی، بدنه و بوژی آن را جداگانه به محل پروژه حمل و در آنجا مونتاژ می کنند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تگ ها :
آخرین اخبار

بازدید مدیران استان و شهرداری از پروژه های قطار شهری

استاندار قم: به واسطه زحمات همکاران  شهرداری و سازمان قطار شهری، اقدامات خوبی در پروژه مترو قم صورت گرفته است.


برق دار شدن فاز نخست خط یک مترو قم

مدیر عامل سازمان قطار شهري قم، برق دار شدن فاز نخست خط یک مترو را گام مهمی در جهت راه اندازی و بهره برداری از این پروژه کلان در جهت خدمت رسانی به شهروندان دانست.


تبریک روز کارگر توسط مدیرعامل سازمان قطار شهری قم

انگشت باف مدیر عامل سازمان قطار شهري قم با صدور پیامی ضمن تقدیر از تلاش های کارگران زحمتکش پروژه های مترو و منوریل، فرا رسیدن هفته کار و کارگر را تبریک گفت.


استفاده از ظرفیت شرکت های دانش بنیان در پروژه مترو قم

معاون بهره برداری سازمان قطار شهری قم: استفاده از توان و ظرفیت های شرکت های دانش بنیان و توانمند داخلی از ابتدای پروژه مترو قم تا کنون در اولویت های سازمان قطار شهری قرار داشته است.


تست و تحویل گیری موانع انتهایی خط یک مترو قم

معاون بهره برداریسازمان قطار شهری شهرداری قم از تأمین موانع انتهای پروژه خط یک مترو قم با استفاده از توان داخلی و تولیدکنندگان داخلی خبر داد.


آیت الله اعرافی: پیشرفت پروژه مترو قم نسبت به بازدید سال 1397 قابل توجه است

مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور با حضور در ایستگاه مترو شهید مطهری ضمن بازدید از روند احداث این ایستگاه در جریان آخرین وضعیت اجرای پروژه بزرگ خط یک مترو قم قرار گرفت.


اتصال پردیسان به میدان 72 تن  توسط خط B متروی قم

دکترآقامیری: خط  Bمترو قم از سایت ۵۶۰ هکتاری آغاز و تا میدان ۷۲ تن ادامه خواهد داشت.


افزایش ۵۰۰ درصدی مبلغ اوراق مشارکت سال ۱۴۰۲ متروی قم

مدیرعامل سازمان قطار شهری قم گفت: اوراق مشارکت پروژه کلان متروی قم با افزایش قابل توجه ۵۰۰ درصدی، معادل مبلغ ۲۵ هزار میلیارد ریال توسط وزارت کشور تعیین شد.


برآورد هزینه احداث هر کیلومتر خط 2 مترو قم

هزینه بهاء تمام شده برای هر کیلومتر خط 2 مترو قم، تقریباً 40 الی 45 میلیون یورو برآورد می گردد.


آماده سازی کلیّات پیوست فرهنگی پروژه های سازمان قطار شهری قم

مدیر عامل سازمان قطار شهری شهرداری قم: احداث و توسعه زيرساخت پروژه هاي زيربنايي، نقش مهم و موثري را در ارتقاء سطح فرهنگي و اجتماعي استفاده كنندگان و ساكنين مجاور، ايفاء ميكند.