ســـازمــان قطار شهــری قــم

Qom Urban Railway Organization

پیروزی پرگل سازمان قطار شهری مقابل سازمان حمل و نقل و ترافیک جام رمضان

03 تیر 1395

در مسابقات فوتسال جام رمضان شهرداري قم جام شهداي مدافع حرم، چهارشنبه شنبه تیم فوتسال سازمان قطار شهری قم در مصافی پر گل تیم سازمان حمل و نقل و ترافیک را با نتیجه 6 بر 3 پشت سر گذاشت. (تاریخ انتشار 95/4/3)

image

به گزارش واحد روابط عمومی سازمان قطار شهری، در دیداری که چهارشنبه شب مورخ 2/4/95 بین تیم های فوتسال سازمان قطار شهری و سازمان حمل و نقل و ترافیک برگزار شد، سازمان قطار شهری با نتیجه 6 بر 3 حریف خود سازمان حمل و نقل و ترافیک  را پشت سر گذاشت.

در این دیدار، 9  بار دروازه های تیم ها گشود شدکه سازمان قطار شهری در این بین توانست با استفاده از فرصت ها 6 گل بر دروازه تیم حریف وارد کند.

گروه بندي مسابقات فوتسال جام رمضان يادبود شهداي مدافع حرم به اين شرح است:

گروه A: سازمان آتش نشاني، سازمان پارك‌ها، سامانه 137، منطقه يك، منطقه چهار

گروه B: منطقه 2، سازمان توسعه و عمران، منطقه 3، سازمان پسماند، منطقه هشت

گروه C: ميادين، منطقه پنج، آرامستان‌ها، منطقه 6، شهرداري مركز

گروه D: اداره كل حراست، شهرداري منطقه هفت، حوزه شهردار، سازمان قطارشهري، معاونت حمل و نقل

تگ ها :
آخرین اخبار

امکان سنجی مجدد خط B مترو قم

مدیر عامل سازمان قطار شهری شهرداری قم: افزایش طول مسیر و تعداد ایستگاه های خط B متروقم پس از بررسی توسط مشاور و موافقت مراجع بالا دستی قطعی می باشد.


مترو قم در مقایسه با سایر شهرها

معاون مالی و پشتیبانی سازمان قطار شهری شهرداری قم: پیشرفت احداث خط 1 مترو قم در مقایسه با سایر خطوط قطار شهری کشور نسبتاً قابل قبول و متناسب با تخصیص اعتبارات دولتی و ... می باشد.


کاهش قابل توجه هزینه های اجرای تونل مکانیزه مترو قم

معاون فنی و اجرایی سازمان قطار شهری شهرداری قم: با استفاده از تجربه های شهرهای دیگر در ساخت و اجرای مترو و مدیریت هزینه ها،  شاهد کاهش قابل توجه هزینه های  اجرای تونل مکانیزه مترو قم بوده ایم.


وزارت کشور متولّی تأمین ناوگان مترو های کشور

مدیرعامل سازمان قطار شهری شهرداری قم وزارت کشور را متولی اصلی تأمین ناوگان موردنیاز مترو در کشور دانست و گفت: شهرداری قم به‌منظور تأمین ناوگان خط یک مترو قم تعامل همه‌جانبه و پیگیری مستمر از وزارت کشور را در دستور کار داشته و دارد.


عدم مالکیت شهرداری قم در مورد دستگاه حفاری(TBM)

مدیر عامل سازمان قطار شهری شهرداری قم: دستگاه حفاری تونل مکانیزه (TBM) بر اساس مفاد قرارداد و نظر مشاور وقت در مالکیت قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) بوده و شهرداری مبلغ 6/4 میلیون یورو بابت تملک آن را پرداخت ننموده است.


مترو قم همگام با توسعه شهر هوشمند

مدیرعامل و مدیران سازمان فناوری اطلاعات شهرداری قم از ایستگاه میدان شهید مطهری مترو بازدید نمودند.


بررسی مسائل مرتبط با خط 1 مترو قم

به میزبانی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی و با حضور نمایندگان وزرات کشور، مشکلات و موانع راه اندازی فاز نخست مترو قم و همچنین توسعه به سمت مسجد مقدس جمکران، مورد بحث و بررسی قرار گرفت.


مترو قم نماد فعالیت جهادی وانقلابی

مترو قم به عنوان یکی از نمادهای مهم فعالیت جهادی و انقلابی در شرایط تحریم کشور برای اثبات خودباوری و تکیه بر توان داخلی می باشد.


انتشار فراخوان عمومی خرید خدمات مشاوره امکان‌سنجی ادامه طرح منوریل قم

انتشار فراخوان عمومی خرید خدمات مشاوره امکان‌سنجی ادامه طرح منوریل قم


مترو و منوریل محور جلسه کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر قم

جلسه کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر قم با محوریت موضوعات مرتبط با پروژه های حمل و نقل ریلی شهر قم در محل سازمان قطار شهری قم برگزار گردید.