ســـازمــان قطار شهــری قــم

Qom Urban Railway Organization

پیام قدر دانی جناب آقای دکتر قاری قرآن از پرسنل سازمان قطار شهری

13 بهمن 1394

به گزارش شهر نيوز در پيام دكتر عليرضا قاري قرآن آمده است : روند اجراي پروژه هاي شهري قم نسبت به گذشته رشد مطلوبي داشته و بايد تمام دست اندركاران امور شهري همت خود را گماشته تا به شهري در خور شاًن جهان اسلام دست يابيم. (94/11/12)

image

به گزارش شهر نيوز در پيام دكتر عليرضا قاري قرآن آمده است: شهر مقدس قم نسبت به چند سال گذشته تغيير و تحولات زيادي نموده است . قم به عنوان يك كانون فرهنگي و علمي همواره كانون توليد انديشه در كشور و جهان اسلام بوده و هست. روند اجراي پروژه هاي شهري قم نسبت به گذشته رشد مطلوبي داشته و بايد تمام دست اندركاران امور شهري همت خود را گماشته تا به شهري در خور شاًن جهان اسلام دست يابيم.

در ادامه اين پيام آمده است: يك بار ديگر با تلاش و همت پرسنل خدوم و زحمت كش مديريت شهري در شهر كريمه اهل بيت(س) و همزمان با ايام ا... دهه فجر عزم‌ها جزم گرديد و كارنامه درخشاني در راستاي خدمت رساني به زائرين و مجاورين براي شهرداري قم رقم زده شد. همدلي و همراهي و حضور شبانه روزي تمامي مديران و كاركنان زير مجموعه سازمان قطار شهري قم در مديريت شهري باعث كسب رضايت حداكثري مردم و مسئولين گرديد.

وي تصريح نموده است: در اين ميان تلاش و زحمات فراوان كارگران گرانقدر جهت نصب دو واگن پروژه مونوريل قم مثال زدني است. به همين منظور و با هدف تكريم و پاسداشت خدمت ماندگار همكاران بر آن شديم تا از سخت كوشي پرسنل حاضر در طرح تجليل نمائيم.

قاري قرآن در ادامه اين پيام آورده است:  بر خود لازم مي‌دانم از تمامي همكاران بواسطه تلاش و همت مضاعف در اين ايام تقدير و تشكر نموده و رهاورد اين پروژه عظيم شهري را در جهت بهبود و گسترش حمل و نقل عمومي شهر قم را تقديم شهروندان شهر كريمه اهل بيت و مجاورين آن حضرت مي نمايم .

تگ ها :
آخرین اخبار

بازدید مدیران استان و شهرداری از پروژه های قطار شهری

استاندار قم: به واسطه زحمات همکاران  شهرداری و سازمان قطار شهری، اقدامات خوبی در پروژه مترو قم صورت گرفته است.


برق دار شدن فاز نخست خط یک مترو قم

مدیر عامل سازمان قطار شهري قم، برق دار شدن فاز نخست خط یک مترو را گام مهمی در جهت راه اندازی و بهره برداری از این پروژه کلان در جهت خدمت رسانی به شهروندان دانست.


تبریک روز کارگر توسط مدیرعامل سازمان قطار شهری قم

انگشت باف مدیر عامل سازمان قطار شهري قم با صدور پیامی ضمن تقدیر از تلاش های کارگران زحمتکش پروژه های مترو و منوریل، فرا رسیدن هفته کار و کارگر را تبریک گفت.


استفاده از ظرفیت شرکت های دانش بنیان در پروژه مترو قم

معاون بهره برداری سازمان قطار شهری قم: استفاده از توان و ظرفیت های شرکت های دانش بنیان و توانمند داخلی از ابتدای پروژه مترو قم تا کنون در اولویت های سازمان قطار شهری قرار داشته است.


تست و تحویل گیری موانع انتهایی خط یک مترو قم

معاون بهره برداریسازمان قطار شهری شهرداری قم از تأمین موانع انتهای پروژه خط یک مترو قم با استفاده از توان داخلی و تولیدکنندگان داخلی خبر داد.


آیت الله اعرافی: پیشرفت پروژه مترو قم نسبت به بازدید سال 1397 قابل توجه است

مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور با حضور در ایستگاه مترو شهید مطهری ضمن بازدید از روند احداث این ایستگاه در جریان آخرین وضعیت اجرای پروژه بزرگ خط یک مترو قم قرار گرفت.


اتصال پردیسان به میدان 72 تن  توسط خط B متروی قم

دکترآقامیری: خط  Bمترو قم از سایت ۵۶۰ هکتاری آغاز و تا میدان ۷۲ تن ادامه خواهد داشت.


افزایش ۵۰۰ درصدی مبلغ اوراق مشارکت سال ۱۴۰۲ متروی قم

مدیرعامل سازمان قطار شهری قم گفت: اوراق مشارکت پروژه کلان متروی قم با افزایش قابل توجه ۵۰۰ درصدی، معادل مبلغ ۲۵ هزار میلیارد ریال توسط وزارت کشور تعیین شد.


برآورد هزینه احداث هر کیلومتر خط 2 مترو قم

هزینه بهاء تمام شده برای هر کیلومتر خط 2 مترو قم، تقریباً 40 الی 45 میلیون یورو برآورد می گردد.


آماده سازی کلیّات پیوست فرهنگی پروژه های سازمان قطار شهری قم

مدیر عامل سازمان قطار شهری شهرداری قم: احداث و توسعه زيرساخت پروژه هاي زيربنايي، نقش مهم و موثري را در ارتقاء سطح فرهنگي و اجتماعي استفاده كنندگان و ساكنين مجاور، ايفاء ميكند.