ســـازمــان قطار شهــری قــم

Qom Urban Railway Organization

پیام قدر دانی جناب آقای دکتر قاری قرآن از پرسنل سازمان قطار شهری

13 بهمن 1394

به گزارش شهر نيوز در پيام دكتر عليرضا قاري قرآن آمده است : روند اجراي پروژه هاي شهري قم نسبت به گذشته رشد مطلوبي داشته و بايد تمام دست اندركاران امور شهري همت خود را گماشته تا به شهري در خور شاًن جهان اسلام دست يابيم. (94/11/12)

image

به گزارش شهر نيوز در پيام دكتر عليرضا قاري قرآن آمده است: شهر مقدس قم نسبت به چند سال گذشته تغيير و تحولات زيادي نموده است . قم به عنوان يك كانون فرهنگي و علمي همواره كانون توليد انديشه در كشور و جهان اسلام بوده و هست. روند اجراي پروژه هاي شهري قم نسبت به گذشته رشد مطلوبي داشته و بايد تمام دست اندركاران امور شهري همت خود را گماشته تا به شهري در خور شاًن جهان اسلام دست يابيم.

در ادامه اين پيام آمده است: يك بار ديگر با تلاش و همت پرسنل خدوم و زحمت كش مديريت شهري در شهر كريمه اهل بيت(س) و همزمان با ايام ا... دهه فجر عزم‌ها جزم گرديد و كارنامه درخشاني در راستاي خدمت رساني به زائرين و مجاورين براي شهرداري قم رقم زده شد. همدلي و همراهي و حضور شبانه روزي تمامي مديران و كاركنان زير مجموعه سازمان قطار شهري قم در مديريت شهري باعث كسب رضايت حداكثري مردم و مسئولين گرديد.

وي تصريح نموده است: در اين ميان تلاش و زحمات فراوان كارگران گرانقدر جهت نصب دو واگن پروژه مونوريل قم مثال زدني است. به همين منظور و با هدف تكريم و پاسداشت خدمت ماندگار همكاران بر آن شديم تا از سخت كوشي پرسنل حاضر در طرح تجليل نمائيم.

قاري قرآن در ادامه اين پيام آورده است:  بر خود لازم مي‌دانم از تمامي همكاران بواسطه تلاش و همت مضاعف در اين ايام تقدير و تشكر نموده و رهاورد اين پروژه عظيم شهري را در جهت بهبود و گسترش حمل و نقل عمومي شهر قم را تقديم شهروندان شهر كريمه اهل بيت و مجاورين آن حضرت مي نمايم .

تگ ها :
آخرین اخبار

انتشار فراخوان عمومی خرید خدمات مشاوره امکان‌سنجی ادامه طرح منوریل قم

انتشار فراخوان عمومی خرید خدمات مشاوره امکان‌سنجی ادامه طرح منوریل قم


مترو و منوریل محور جلسه کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر قم

جلسه کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر قم با محوریت موضوعات مرتبط با پروژه های حمل و نقل ریلی شهر قم در محل سازمان قطار شهری قم برگزار گردید.


مترو قم میزبان مسئولین و اساتید جامعه المصطفی

جمعی از مسئولین و اساتید جامعه المصطفی از ایستگاه میدان شهید مطهری مترو قم بازدید نمودند.


اجرای 7400 متر مربع جاده آسفالت در دپوی مترو قم

مسئول کنترل پروژه سازمان قطار شهری قم:اجرای 7400 متر مربع جاده سازی در دپو و پارکینگ مترو برای فاز اول خط 1 پروژه مترو قم پیش بینی شده است که در حال نهایی شدن است.


بازدید مدیر عامل سازمان قطار شهری قم از کارگاه دپو و پارکینگ مترو

در ادامه بازدیدهای دوره ای، مدیر عامل سازمان قطار شهری قم، ظهر چهار شنبه مورخ 1402/03/31 از دپو و پارکینگ مترو درکارگاه قلعه کامکار بازدید نمود.


کاهش شدید اعتبارات و افزایش هزینه ها، مهمترین عامل تأخیر در اجرای مترو قم

مدیر عامل سازمان قطار شهری شهرداری قم: کاهش اعتبارات مورد نیاز و افزایش چند برابری نرخ تجهیزات و مصالح طی سالهای اخیر ، مهمترین عامل تاخیر در اجرای مترو قم می باشد.


فرونشست سطحی زمین در خیابان امامزاده ابراهیم(ع) ارتباطی با مترو قم ندارد

مدیر پروژه ایستگاه A12 مترو قم: فرونشست سطحی زمین در خیابان امامزاده ابراهیم(ع) در اثر مشکلات تأسیسات زیر سطحی بوده و ارتباطی به عملیات اجرای پروژه مترو ندارد.


بازدید مدیر عامل سازمان قطار شهری قم از کارگاه عمرانی مصلی تهران

مدیر عامل سازمان قطار شهری شهرداری قم از کارگاه عمرانی مصلی تهران بازدید نمود.


"محمد رضا انگشت باف" مدیر عامل سازمان قطار شهری شهرداری قم شد

بنا به پیشنهاد شهردار قم و با حکم استاندار قم، محمدرضا انگشت باف به عنوان مدیر عامل سازمان قطارشهری شهرداری قم منصوب شد.


برنامه توسعه مترو قم به سمت مسجد مقدس جمکران

تکمیل فاز نخست و توسعه فاز دوم خط 1 مترو قم نیازمند تخصیص و تزریق به موقع منابع مالی می باشد.