ســـازمــان قطار شهــری قــم

Qom Urban Railway Organization

بازدید نماینده مردم قم و عضو هیأت رئیسه مجلس ازایستگاه میدان شهید مطهری

26 فروردین 1402

نماینده مردم شریف استان قم در مجلس شورای اسلامی و عضو هیأت رئیسه مجلس طی بازدیدی از ایستگاه میدان شهید مطهری در جریان آخرین وضعیت مترو قم قرار گرفت. (تاریخ انتشار1402/01/26)

image

به گزارش واحد خبر سازمان قطار شهری شهرداری قم، روز شنبه مورخ 1402/01/26نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی و عضو هیأت رئیسه مجلس با حضور در ایستگاه میدان شهید مطهری، پیشرفت های صورت گرفته در مترو قم را مورد بررسی قرار داد.
 در این بازدید، سرپرست سازمان قطار شهری شهرداری قم ضمن استقبال و خوش آمد گویی، گزارش جامعی از اقدامات صورت گرفته از ابتدا تا کنون، خصوصاً 6 ماه  گذشته را ارائه نمود و خواستار استفاده از ظرفیت اختیارات و ارتباطات موثر نماینده مردم در مجلس با سایر نهادهای اجرایی و نظارتی و بودجه ای جهت تکمیل و بهره برداری هرچه سریعتر مترو به عنوان بزرگترین خدمت شهری به مردم شریف شهر مقدس قم شد.
دکتر امیر آبادی در پایان، با ابراز رضایت از تلاش ها و اقدامات صورت گرفته در مترو قم، بر انجام تست گرم و راه اندازی هر چه سریعتر فاز نخست خط یک مترو تأکید نمود و دور دوم سفر ریاست جمهوری به استان قم را زمان مناسبی برای بهره برداری از این پروژه کلان ملی دانسته و آمادگی خود را در خصوص پیگیری واگن مورد نیاز فاز نخست و همچنین تأمین اعتبار تکمیل و توسعه فاز دوم مترو به سمت جمکران اعلام نمود.
مترو

تگ ها :
آخرین اخبار

فرونشست سطحی زمین در خیابان امامزاده ابراهیم(ع) ارتباطی با مترو قم ندارد

مدیر پروژه ایستگاه A12 مترو قم: فرونشست سطحی زمین در خیابان امامزاده ابراهیم(ع) در اثر مشکلات تأسیسات زیر سطحی بوده و ارتباطی به عملیات اجرای پروژه مترو ندارد.


بازدید مدیر عامل سازمان قطار شهری قم از کارگاه عمرانی مصلی تهران

مدیر عامل سازمان قطار شهری شهرداری قم از کارگاه عمرانی مصلی تهران بازدید نمود.


"محمد رضا انگشت باف" مدیر عامل سازمان قطار شهری شهرداری قم شد

بنا به پیشنهاد شهردار قم و با حکم استاندار قم، محمدرضا انگشت باف به عنوان مدیر عامل سازمان قطارشهری شهرداری قم منصوب شد.


برنامه توسعه مترو قم به سمت مسجد مقدس جمکران

تکمیل فاز نخست و توسعه فاز دوم خط 1 مترو قم نیازمند تخصیص و تزریق به موقع منابع مالی می باشد.


تامین و حمل تجهیزات سامانه تهویه، اعلام و اطفاء حریق پروژه مترو قم

تجهیزات سامانه تهویه و اعلام حریق، ساخته شده توسط متخصصان داخلی وارد پروژه مترو قم گردید.


"محمدرضا فرزانگان" رئيس اداره نگهداري و تعميرات سازمان قطار شهری شهرداری قم شد

با حکم سرپرست سازمان قطار شهری شهرداری قم، محمدرضا فرزانگان به عنوان رئيس اداره نگهداري و تعميرات قطار شهری شهرداری قم منصوب شد.


"سید محمد حسین رضوان کریمی" رئيس اداره طراحي و مهندسي سازمان قطار شهری شهرداری قم شد

با حکم سرپرست سازمان قطار شهری شهرداری قم، سید محمد حسین رضوان کریمی به عنوان رئيس اداره طراحي و مهندسي سازمان قطار شهری شهرداری قم منصوب شد.


"رسول روستايي زاده" سرپرست اداره سرمايه انساني سازمان قطار شهری شهرداری قم شد

با حکم سرپرست سازمان قطار شهری شهرداری قم، رسول روستایی زاده به عنوان سرپرست اداره سرمايه انساني سازمان قطار شهری شهرداری قم منصوب شد.


ایستگاه مترو شهید مطهری قم آماده بهره‌برداری گردید

مدیر پروژه ایستگاه شهید مطهری مترو قم: با تکمیل ساختمان و انتقال و نصب بخش زیادی از تجهیزات، ایستگاه شهید مطهری آماده بهره برداری می باشد.


یک ریال از عوارض مردم قم در منوریل هزینه نمی‌شود

نایب رئیس شورای اسلامی شهر قم گفت: منوریل در زمان دولت وقت در قم کلید خورد و امروز نیز توسط دولت وقت باید تعیین و تکلیف شود.(تاریخ انتشار 1402/02/17)