جلسه مشترک اعضاء اتحادیه قطار شهری کشور در کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی

رسیدگی به مشکلات بودجه ای و عمرانی قطار شهری های کشور که در جلسه کمیسون عمران مجلس شورای اسلامی با حضور مدیران عامل سازمان های قطار شهری برگزار گردید.(تاریخ انتشار۱۴۰۱/۰۹/۱۶)

به گزارش واحد خبر سازمان قطار شهری شهرداری قم، در جلسه مورخ ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ کمیسون عمران مجلس شورای اسلامی، رسیدگی به امور بودجه ای و عمرانی سازمان های قطار شهری کشور در دستور کار قرار گرفت.

سرپرست سازمان قطار شهری قم نیز با حضور در این جلسه ضمن بیان مشکلات پروژه های ریلی شهر مقدس قم و ارائه گزارش در این خصوص، پیشنهاداتی را مبنی بر برگزاری جلسه مشترک با سازمان برنامه و بودجه، افزایش مبلغ اوراق مشارکت و ... ارائه نمود.

همچنین مدیر عامل اتحادیه قطار شهری کشور نیز گزارشی از عملکرد اعتبارات ارائه نمود  و از اهمیت توسعه صنعت حمل ونقل ریلی درون شهری از لحاظ صرفه اقتصادی و مصرف سوخت، جلوگیری از آلودگی هوا و محیط زیست، صرفه جویی در وقت شهروندان و جلوگیری از ترافیک و ... سخن گفت.

پس از شنیدن دغدغه های مدیران حوزه حمل ونقل ریلی درون شهری برای مرتفع نمودن مشکلات مطرح شده، مقرر شد ضمن برگزاری جلسه مشترک با مدیران ارشد سازمان برنامه و بودجه کشور، مکاتبه ای نیز با ریاست محترم جمهری اسلامی ایران در خصوص موارد پیش گفته و همچنین اتخاذ تدابیر لازم در لایحه بودجه ۱۴۰۲ انجام پذیرد.


نظرات


ارسال نظر


ارتباط با ما
  • آدرس: قم ميدان ۷۲ تن - جنب بوستان فدك - روبروي استخر شهداي هفتم تير سازمان قطار شهری قم
  • تلفن: 025۳۶۶۵۳۰۴۶
  • پست الکترونیک: Info@QomURO.ir
ارتباط با مدیرعامل
تمامی حقوق محفوظ است. طراحی توسط: