بازدیدهای مستمر از کارگاه های پروژه مترو قم

بازدیدهای مستمر جهت پایش میدانی پیشرفت پروژه مترو قم ادامه دارد. (تاریخ انتشار ۱۴۰۱/۰۸/۲۰)

 به گزارش واحد خبر سازمان قطارشهری شهرداری قم، در بازدیدی که صبح جمعه مورخ ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ توسط محمدرضا انگشت باف سرپرست سازمان قطار شهری قم به همراه معاونین سازمان صورت گرفت، نیروهای مشاور و پیمانکار آخرین وضعیت پروژه را شرح دادند.

محمدرضا انگشت باف ضمن تشکر از مدیران مجموعه پیمانکار، بابت فعال نمودن جبهات کاری جدید،  عنوان داشت: در صورتی اندک عقب ماندگی پروژه از برنامه زمانبندی جبران خواهد شد، که ظرفیت های جدیدی در موضوع پیمانکاران دست دوم و مصالح مورد نیازدر پروژه مترو قم ایجاد شود.

سرپرست سازمان قطار شهری در بخشی از گفت و گوی خود با کارگران و مهندسین حاضر در ایستگاه های میدان کشاوز و دپو کارگاه قلعه کامکار بیان نمود: فعالیت در عرصه سازندگی و ارائه خدمات شهری به زائرین و مجاورین حرم مطهر کریمه اهل بیت(س) نیازمند روحیه جهادی و خستگی ناپذیر است و خواستار سرعت بخشیدن به فعالیت ها در بخش های مختلف پروژه مترو شد.

نیروهای پیمانکار نیز ضمن تشکر از اهتمام و توجه مسئولین شهری نسبت به فعالیت پروژه، بازدیدهای مستمر را در جهت حل مشکلات و کمبودهی موجود موثر دانسته و خواستار تداوم حضورمیدانی مسئولین و مساعدت بیش از پیش آنان شدند.


نظرات


ارسال نظر


ارتباط با ما
  • آدرس: قم ميدان ۷۲ تن - جنب بوستان فدك - روبروي استخر شهداي هفتم تير سازمان قطار شهری قم
  • تلفن: 025۳۶۶۵۳۰۴۶
  • پست الکترونیک: Info@QomURO.ir
ارتباط با مدیرعامل
تمامی حقوق محفوظ است. طراحی توسط: