پیام مدیرعامل سازمان قطارشهری قم به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس

مهندس درویشی: هفته دفاع مقدس نماد و الگوی انسجام، اراده و حضور مردم کشورمان برای دفاع از آرمانهای مقدس  است

پیام مدیرعامل سازمان قطارشهری قم به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس

هوالحی

در پیشینه ایران اسلامی، دوره های غرورآفرین بسیاری وجود دارد که موجب مباهات و سربلندی ملت  ایران می باشد و گرامیداشت این یاد و خاطره ها امری بدیهی و گاه بواسطه اهمیت ویژه آنها، ضروری است. یکی از این مقاطع پرشکوه، هشت سال دوران دفاع مقدس و ایامی است که عزت و عظمت و استقلال ایران اسلامی بواسطه آن تثبیت گردید. دوران دفاع مقدس سال های حماسه جهاد و ایثار و دفع متجاوزینی بود که با حمایت استکبار قصد براندازی انقلابی را در خیال باطل خود داشتند که امید مستضعفین جهان است. اما به مدد نصر پروردگار، استکبار جهانی نه تنها به آرزوی واهی خود نرسید بلکه این مردم مومن، رزمندگان والا مقام و خانواده معظم شهداء بودند که سرنوشت جنگ را به نفع اسلام عزیز رقم زدند.

هفته دفاع مقدس نماد و الگوی انسجام، اراده و حضور مردم کشورمان برای دفاع از آرمانهای مقدسی است که با تبعیت از ولایت و با تمسک به قرآن به نقش آفرینی در تاریخ پرداختند و با ایثار جان خود توانستند آرامش و امنیت را برای ما به ارمغان بیاورند.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره آن ایام، فرا رسیدن هفته دفاع مقدس را به پیشگاه مقام معظم رهبری، همه مردم ایران، رزمندگان عزیز، خانواده معظم شهدا و بویژه شهدای معزز شهر کریمه اهل بیت علیهم السلام تبریک و تهنیت عرض می نمایم و عزت و سربلندی  ایران اسلامی و توفیق بیش از پیش مسئولین محترم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را از درگاه پروردگار عالمیان مسئلت دارم.

منصور درویشی     

مدیرعامل سازمان قطارشهری قم


نظرات


ارسال نظر


ارتباط با ما
  • آدرس: قم ميدان ۷۲ تن - جنب بوستان فدك - روبروي استخر شهداي هفتم تير سازمان قطار شهری قم
  • تلفن: 025۳۶۶۵۳۰۴۶
  • پست الکترونیک: Info@QomURO.ir
ارتباط با مدیرعامل
تمامی حقوق محفوظ است. طراحی توسط: