شتاب روسازی در مترو قم / نخستین کراس آور ساخت داخل کشور در مترو قم نصب شد

معاون فنی و اجرایی سازمان قطار شهری قم از شتاب گیری روسازی در مترو قم خبرداد و گفت: برای اولین بار کراس آورهای ساخت ایران  در مترو قم نصب می شوند


مهندس زارع در گفت وگو با شهرنیوز، اظهار داشت: سرعت روسازی مترو قم برای آماده شدن برای انجام تست گرم  به شدت اوج گرفته و در حال حاضر نیز سه اکیپ در ایستگاه های مختلف مشغول فعالیت هستند.
زارع بیان کرد: یک اکیپ در ایستگاه 9 به سمت ایستگاه 8 اکیپ دوم از ایستگاه 10 شروع کرده تا ایستگاه 11 و اکیپ سوم نیز حدفاصل ایستگاه 12 تا 13 فعال هستند.
وی با بیان اینکه در روزهای اخیر موفق شدیم  روسازی خط یک از ایستکاه 9 تا 14 و دپو به صورت کامل اجرا کنیم، افزود: حدود یکهزار متر از خط دوم نیز به صورت کامل  اجرا شده است و مابقی نیز به سرعت در حال کار انجام است.
معاون فنی و اجرایی سازمان قطار شهری قم با بیان اینکه حدود 10 روز است که نصب کراس آورها آغاز شده است، خاطرنشان کرد: اول هفته آینده نخستین کراس آور داخل کشور که برای نخستین بار ساخته شده حدفاصل ایستگاه های 9 و 10 مترو قم به صورت کامل نصب می شود .
مهندس داریوش زارع خاطرنشان کرد: هفته آینده نیز انجام مرحله جوشکاری آغاز و پیش بینی می شود و پس از یک هفته عملیات نصب ریل سوم نیز آغاز میگردد ، ادوات نیز همزمان می رسد و آماده نصب می شود.
وی گفت: در حال حاضر ادواتی که برای روسازی نیاز است به مرور داخل کارگاه وارد شده و نصب آن با سرعت و دقت تمام انجام می شود.


نظرات


ارسال نظر


ارتباط با ما
  • آدرس: قم ميدان ۷۲ تن - جنب بوستان فدك - روبروي استخر شهداي هفتم تير سازمان قطار شهری قم
  • تلفن: 025۳۶۶۵۳۰۴۶
  • پست الکترونیک: Info@QomURO.ir
ارتباط با مدیرعامل
تمامی حقوق محفوظ است. طراحی توسط: