روز جهانی کارگر فرصتی است برای ارج نهادن و تجلیل از خدمات ارزنده کارگران

مهندس درویشی:  روز جهانی کارگر فرصتی است برای ارج نهادن و تجلیل از خدمات ارزنده کارگران

پیام مهندس درویشی مدیرعامل سازمان قطارشهری به مناسبت 11 اردیبهشت روز جهانی کارگر:

بسمه تعالی

روز جهانی کارگر فرصتی است برای ارج نهادن و تجلیل از خدمات ارزنده کارگران شریفی که در راستای آبادانی میهن و توسعه و پیشرفت کشور عزیزمان ایران اسلامی از هیچ تلاشی فروگذاری نمی کنند، خاصه در سالی که مزین به شعار “تولید ، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها ” میباشد که خود نشان دهنده شأن والای کارگر و اهمیت کار و تلاش سازنده و همچنین جایگاه رفیع و تاثیرگذار این قشر خدوم است که در عرصه های مختلف کار و سازندگی، افتخارات عظیم و ارزشمندی را به بار رسانده؛ کارگران متعهدی که با تلاش بی وقفه و شبانه روزی، به عنوان عامل اصلی در به ثمر رساندن این شعار ملی، مسیر تعالی و پیشرفت هر چه بیشتر میهن عزیز اسلامی را هموار می نمایند.

پاسداشت این روز در ایران برخاسته از مبانی اعتقادی و ارزشهای ملی است که ریشه در توصیه های دینی دارد؛ همانگونه که امام علی(ع) در اهمیت کارگر و تلاش برای کسب روزی حلال می فرماید: «درهای رزق بسته است آنها را با حرکت و فعالیت بگشائید زیرا کار باعث برکت است».
روز کارگر را صمیمانه به همه کارگران بخصوص کارگران شاغل در صنعت مترو، شادباش عرض می نمایم. عزت و سربلندی شما و خانواده محترمتان را درسایه عدالت آن امام همام از درگاه حضرت حق مسألت دارم.


نظرات


ارسال نظر


ارتباط با ما
  • آدرس: قم ميدان ۷۲ تن - جنب بوستان فدك - روبروي استخر شهداي هفتم تير سازمان قطار شهری قم
  • تلفن: 025۳۶۶۵۳۰۴۶
  • پست الکترونیک: Info@QomURO.ir
ارتباط با مدیرعامل
تمامی حقوق محفوظ است. طراحی توسط: