پیام مهندس درویشی مدیرعامل سازمان قطار شهری قم به مناسبت فرارسیدن عید نوروز

مهندس درویشی مدیرعامل سازمان قطار شهری قم در پیامی فرا رسیدن عید نوروز 1400 را تبریک گفت 

بسمه تعالی 

سال جدید و بهار طبیعت از راه می رسد و صحنه جهان، آیینه تمام نمای قدرت خداوندی می شود. بهار نماد جلوه گاه الهی در باز آفرینش طبیعت است و نوروز طلیعه این دگرگونی شگرف و پیامی است به آدمی برای از خود رستن و به او پیوستن.
سال ها و ایام عمر متشکل از فرصت ها و تهدیدها است و هنر ما این است که بتوانیم تهدیدها را به فرصت ها تبدیل کنیم. سازمان قطار شهری قم در سال گذشته مشکلات فراوان  را پشت سر گذاشت و آن را به فرصت بومی سازی قطعات مورد نیاز صنعت مترو , همچون سوزن کراس آور و ... که حاصل خودباوری و تلاش بی وقفه فرزندان این مرز و بوم است، تبدیل کرد.
خدا را شاکرم این سازمان توانست با سعی و همت برای رسیدن به اهداف عالیه خود در جهت پیشبرد خط یک پروژه مترو، بومی سازی قطعات مورد نیاز برای تسریع در خدمت رسانی به  مردم شریف قم گام های بلندی بردارد و به موفقیت های چشمگیری دست یابد؛ حال همه با همدلی و اتحاد باید دست به دست هم دهیم و به راستی اقتصاد مقاومتی را در سازمان قطار شهری قم به منصه ظهور رسانیم. 
در پایان تبریک و تهنیت عید نوروز باستانی و آغاز سال نو که مقارن با ماه پر برکت شعبان است را به تمامی مردم سرزمین پر افتخار ایران به خصوص مجاورین حرم سراسر نور کریمه اهل بیت علیهم السلام, همکاران و خانواده محترمشان تقدیم کرده و از خداوند متعال آرزوی سلامتی، بهروزی، طراوت، شادکامی و سرافرازی برای همگان مسألت می نمایم.
منصور درویشی 
مدیرعامل سازمان قطار شهری قم


نظرات


ارسال نظر


ارتباط با ما
  • آدرس: قم ميدان ۷۲ تن - جنب بوستان فدك - روبروي استخر شهداي هفتم تير سازمان قطار شهری قم
  • تلفن: 025۳۶۶۵۳۰۴۶
  • پست الکترونیک: Info@QomURO.ir
ارتباط با مدیرعامل
تمامی حقوق محفوظ است. طراحی توسط: