پیام تبریک مدیرعامل سازمان قطارشهری قم به مناسبت هفدهم مردادماه روز خبرنگار

پیام تبریک مدیرعامل سازمان قطارشهری قم به مناسبت هفدهم مردادماه روز خبرنگار

به گزارش روابط عمومی سازمان قطارشهری قم ، متن پیام مهندس منصور درویشی مدیرعامل سازمان قطارشهری قم به مناسبت هفدهم مردادماه و روز خبرنگار بدین شرح است:

«خبرنگاری، حرفه ای دشوار، پرمخاطره و در عین حال تاثیرگذار و پرمسئولیت است. خبرنگاران، روایتگر آگاهی، حق گویی و امید به جامعه و مردم هستند. در شرایطی که امروز اطلاع رسانی از مسیر کانالهای مختلف ارتباطی و رسانه ای به ویژه شبکه های اجتماعی، حضور گسترده و روزافزون مخاطبان را به همراه داشته، نقش خبرنگاران در افزایش آگاهی و دانش جامعه از طریق انتشار و بیان واقعیات و تفکیک اخبار حقیقی بسیار مهم و حیاتی است. رسالت خبرنگار، روشنگری و آگاهی بخشی به جامعه است و این مهم بجز باروحیه مطالبه گری به نمایندگی از مردم ، دقت نظر، امانتداری و سرعت عمل این عزیزان محقق نمی گردد.

 

در این روزها که کشور عزیزمان با مشکلات ناشی از شیوع ویروس کرونا دست و پنجه نرم می کند، این خبرنگاران هستند که با تلاش مضاعف در جهت تزریق امید به جامعه و تقویت اعتماد به نفس و ترویج روحیه خودباوری در بین هموطنان، می توانند زمینه ساز گذر از این مسیر و حرکت به سمت فتح قله های تعالی، پیشرفت، سربلندی و سعادت باشند.

 

ضمن تبریک هفدهم مردادماه و روز خبرنگار به تمامی صاحبان اندیشه، فکر و آگاهی، خبرنگاران، روزنامه نگاران، عکاس خبرنگاران، مدیران مسئول و مدیران عامل رسانه ها، به خصوص خدمتگزاران این حوزه در جوار حرم کریمه اهل بیت علیهم السلام، امیدوارم در عرصه خطیر اطلاع رسانی، بیش از پیش موفق باشید.


نظرات


ارسال نظر


ارتباط با ما
  • آدرس: قم ميدان ۷۲ تن - جنب بوستان فدك - روبروي استخر شهداي هفتم تير سازمان قطار شهری قم
  • تلفن: 025۳۶۶۵۳۰۴۶
  • پست الکترونیک: Info@QomURO.ir
ارتباط با مدیرعامل
تمامی حقوق محفوظ است. طراحی توسط: