برگزاری جلسه شورای سازمان قطار شهری قم

استاندار قم در جلسه شورای سازمان قطار شهری بیان داشت پروژه قطار شهری قم جزء سه پروژه اولویت دار استان محسوب می گردد (تاریخ انتشار 98/8/12)

به گزارش روابط عمومی استانداری قم دکتر بهرام سرمست استاندار قم در جلسه شورای سازمان قطار شهری قم که در سالن جلسات استانداری قم برگزار شد، با بیان اهتمام و جدیت مدیران استان در اجرایی ساختن و بهره برداری از پروژه های نیمه کاره، اظهار کرد: تعامل و همکاری خوبی بین مدیریت استان و مدیریت شهری در این زمینه صورت گرفته است که نتایج نهایی این همکاری ها انتفاع عمومی خواهد بود.

استاندار قم با اشاره به اینکه پروژه قطار شهری قم جزء سه پروژه اولویت دار استان می باشد، اضافه کرد: پروژه های قطار سریع السیر تهران قم اصفهان و فرودگاه قم دو پروژه مهم دیگر مورد توجه مدیریت استان هستند که برای دستیابی به پیشرفت در این 3 پروژه در حال پیگیری برای استفاده از تمام ظرفیت های ملی و استانی، هستیم.

سرمست با بیان نقش محوری پروژه های عمرانی استان در توسعه حمل و نقل قم، تصریح کرد: همه بخشها با جدیت و تعامل برای حصول به مراحل پایانی پروژه ها و بهره برداری از آنها پیگیری مداوم داشته باشند.

وی در خاتمه با اشاره به میزان پیشرفت پروژه مترو قم، خاطر نشان کرد: تمام توان استان برای انتفاع عمومی از این پروژه مهم و محوری در سطح شهر قم بکار گرفته شده است و امیدواریم بزودی شاهد بهره برداری از این پروژه در قم باشیم.

گفتنی است در این جلسه پیرامون مراحل اجرایی و بستر سازی لازم برای عملیاتی شدن پروژه های قطار شهری قم مباحثی مطرح و دستورات لازم برای پیگیری مسائل موجود در جلسات بعدی مصوب شد.


نظرات


ارسال نظر


ارتباط با ما
  • آدرس: قم ميدان ۷۲ تن - جنب بوستان فدك - روبروي استخر شهداي هفتم تير سازمان قطار شهری قم
  • تلفن: 025۳۶۶۵۳۰۴۶
  • پست الکترونیک: Info@QomURO.ir
ارتباط با مدیرعامل
تمامی حقوق محفوظ است. طراحی توسط: